Довірте власну безпеку фахівцям.

Наша місія - забезпечення безпеки людей за допомогою сучасних технічних пристроїв.

Cучасні системи відеонагляду.

Встановлення відеонагляду для різноманітних обєктів.

Не ризикуйте життям своїх родин і рідних.

Забезпечення Вашої безпеки за допомогою сучасних технологій.

Ми на варті Вашої безпеки.

Про фірму "Захист"

Ми професійно займаємося проектуванням, монтажем, технічним обслуговуванням охоронної сигналізації, тривожної сигналізації, відеоспостереження, контролю доступу та пожежогасіння. Ми можемо встановити домофон, а також встановити систему контролю доступу.

Великий вибір систем охоронної сигналізації, відеоспостереження, який запропонують наші фахівці, дозволить підібрати оптимальне рішення щодо захисту Вашого об'єкту нерухомості та зберегти майно. Великий досвід наших фахівців із захисту різних приміщень дозволяє проводити роботи з проектування, монтажу і пуско-налагодженням охоронної сигналізації будь-якої складності на найвищому рівні. Замовивши охоронну сигналізацію, Ви будете впевнені в безпеці Вашого майна, що дозволить знайти і спокій і впевненість у завтрашньому дні.

Замовляючи у нас монтаж охоронно-пожежних сигналізацій Ви отримуєте:

 

Гнучкий підхід до цін.

Це досягається за рахунок використання новітнього обладнання охоронної сигналізації, великих обсягів закупівлі та чіткої злагодженої роботи багатьох компаній-партнерів.


Комплексне обслуговування.

Наша фірма не тільки встановлює системи бепеки охоронного призначення, але й в майбутньому займається обслуговуванням цих систем забезпечуючи цим їх надійну роботу. В процесі цього Ви завжди будете впевнені, що коли Ваша система з певних причин вийде з ладу, - у Вас є до кого звернутись, де Вам завжди прийдуть на допомогу і допоможуть усунути поломку в будь-який день. Ми розробили і реалізували систему обслуговування, при якій ми підходимо до захисту Вашого об'єкту, як до комплексу необхідних робіт, а не як до окремої послуги. Ми даємо гарантію, що весь процес, від обстеження об'єкта, до інструктажу Вас і Ваших близьких чи співробітників по використанню вже готової системи охоронної сигналізації, відеоспостереження та інших систем буде відпрацьований і проведений бездоганно.


Професіоналізм і відповідальність.

У нашій компанії працюють професіонали своєї справи, більшість з яких колишні співробітники МВС, які неодноразово на протязі багатьох років забезпечували охоронні послуги на об'єктах різних форм власності та житлових приміщеннях. Ми проводимо ретельний підбір кадрів, а так само спеціальне навчання, що дозволяє нам тримати високий професійний рівень, дисципліну і відповідальність.


Високі гарантії.

Ми гарантуємо високу якість виконаних монтажних робіт за рахунок висококваліфікованого персоналу, який постійно відвідує навчання та семінари з вдосконалення своїх професійних знань та вивчення новинок, що постійно надходять на ринок, а також встановлення сертифікованої апаратури сучасних систем безпеки. Поєднання на практиці цих двох невід'ємних складових дає бездоганний результат надійності роботи системи безпеки та задоволення власних потреб найпримхливіших замовників. 


Високу культуру обслуговування.

Індивідуальний і особистісний підхід, висока швидкість обслуговування, облік побажань Клієнта, теплі стосунки, а так само турбота і уважність до Клієнтів - все це невід'ємна частина нашого непохитного стандарту обслуговування.

Оферта

 
Для Вашої безпеки та охорони майна ми можемо У Львові встановити: сигналізацію, відеокамери, відеонагляд, системи безпеки, підключити до пульта охорони.
Якщо Вам треба встановити у Львові камери нагляду, домофон, системи відеонагляду ми зробимо все це у найкоротший термін та з гарантією на виконані роботи.
Монтаж сигналізації ми проводимо не тільки у Львові а і у Львівський області.

 

Місія

 
Наша місія - забезпечення безпеки людей за допомогою сучасних технічних пристроїв. Для втілення цієї місії команда професіоналів фірми «Захист» займається розробкою і установкою систем безпеки на об'єктах будь-якої складності.
Довірте власну безпеку фахівцям, не ризикуйте життям своїх родин і рідних. Нехай монтаж сигналізації та інших систем проводять фахівці, а Ви тільки насолоджуйтеся безпекою.

Меморандум

 

На сьогоднішній день згідно даних МВС у Львові та Львівській області кожної доби скоюється понад 30 крадіжок, як з приватних помешкань громадян так і з об'єктів різних форм власності. На превеликий жаль такі дані заставляють насторожитись та задуматись кожного небайдужого громадянина, який дбає про своє майно та дорожить ним.

Як вберегти своє майно? Як правильно захистити те, що накопичувалося роками від чужих посягань? Відповідь на ці питання Вам пропонує наша фірма, що займається монтажем систем безпеки.