Довірте власну безпеку фахівцям.

Наша місія - забезпечення безпеки людей за допомогою сучасних технічних пристроїв.

Cучасні системи відеонагляду.

Встановлення відеонагляду для різноманітних обєктів.

Не ризикуйте життям своїх родин і рідних.

Забезпечення Вашої безпеки за допомогою сучасних технологій.

Ми на варті Вашої безпеки.

Ціни на послуги по встановленню сигналізації, відеонагляду або контролю доступу.

Вартість установки сучасних засобів сигналізації, відеонагляду та контролю доступу на любому об’єкті або заміни застарілого обладнання на більш надійні нові прилади визначається виходячи з типу системи, фірми-виробника та кількості сповіщувачів, що реагують на відкривання дверей та вікон, рух в приміщенні, розбиття скла, та такі, що не реагують на тварин, а також кількості камер, їх параметрів та функціональність. Також вагому роль в ціні відіграють ємність робіт та послуг в залежності від їх складності, тип об'єкта та його місцезнаходження.

У НАС НАДІЙНО І ЯКІСНО ТА ПРИ ЦЬОМУ НАЙДЕШЕВШЕ. ПЕРЕДЗВОНИ І ПЕРЕКОНАЙСЯ

Зателефонуйте нам - ми знайдемо для Вас прийнятне рішення!

 

Пам'ятайте - пультова охорона квартири або об'єкта - це надійний спосіб захистити своє майно!

Оферта

 
Для Вашої безпеки та охорони майна ми можемо У Львові встановити: сигналізацію, відеокамери, відеонагляд, системи безпеки, підключити до пульта охорони.
Якщо Вам треба встановити у Львові камери нагляду, домофон, системи відеонагляду ми зробимо все це у найкоротший термін та з гарантією на виконані роботи.
Монтаж сигналізації ми проводимо не тільки у Львові а і у Львівський області.

 

Місія

 
Наша місія - забезпечення безпеки людей за допомогою сучасних технічних пристроїв. Для втілення цієї місії команда професіоналів фірми «Захист» займається розробкою і установкою систем безпеки на об'єктах будь-якої складності.
Довірте власну безпеку фахівцям, не ризикуйте життям своїх родин і рідних. Нехай монтаж сигналізації та інших систем проводять фахівці, а Ви тільки насолоджуйтеся безпекою.

Меморандум

 

На сьогоднішній день згідно даних МВС у Львові та Львівській області кожної доби скоюється понад 30 крадіжок, як з приватних помешкань громадян так і з об'єктів різних форм власності. На превеликий жаль такі дані заставляють насторожитись та задуматись кожного небайдужого громадянина, який дбає про своє майно та дорожить ним.

Як вберегти своє майно? Як правильно захистити те, що накопичувалося роками від чужих посягань? Відповідь на ці питання Вам пропонує наша фірма, що займається монтажем систем безпеки.