Довірте власну безпеку фахівцям.

Наша місія - забезпечення безпеки людей за допомогою сучасних технічних пристроїв.

Cучасні системи відеонагляду.

Встановлення відеонагляду для різноманітних обєктів.

Не ризикуйте життям своїх родин і рідних.

Забезпечення Вашої безпеки за допомогою сучасних технологій.

Ми на варті Вашої безпеки.

Контроль доступа

 

СИСТЕМИ КОНТРОЛЮ ДОСТУПУ

Сучасні системи контролю доступу - це невід'ємна частина інтегрованих систем безпеки. Їх застосовують для вирішення широкого спектра завдань - від автоматичного обліку робочого часу до забезпечення багаторівневого доступу у приміщення особливої секретності.

Робота системи контролю доступу базується на зчитуванні кодів з ідентифікаторів введення кодів з клавіатур і їх порівнянні з даними, записаними у пам'ять системи, для визначення права працівників проходити у приміщення і на територію.

Сучасні системи контролю доступу відкривають великі можливості як для служби охорони, так і для бухгалтерії підприємства, керівництва. Нові технології дозволяють оперативно програмувати зазначені системи

на право доступу працівників у певні місця, час перебування на роботі з подальшим розрахунком заробітної плати, оперативно роздруковувати перепустки, вести архів подій тощо.Механізми для контролю доступу - це електрозамки з зчитувачами. А ключами можуть виступати магнітні картки, електронні ключі, брелки, клавіатури відбитки пальців і сітчатка ока.

Система контролю доступу здатна автоматично вести архіви всіх пересувань, реєстрацію карт і подій. Вся інформація записується на цифрові носії і зберігається там до запитання. Якщо Ви використовуєте систему контролю доступу, Вам не складе труднощів дізнатися інформацію про переміщення всіх Ваших співробітників по контрольованому об'єкту. Крім контролю переміщення, застосування системи контролю доступу дозволяє ефективно вирішувати ряд адміністративно - виробничих завдань: вести статистику обліку робочого часу, підготувати детальні звіти, із зазначенням кількості відпрацьованого часу, запізнень, переробок тощо.

Класичні варіанти контролю доступу, засновані на звичайних механічних замках і ключах, не дають змоги досягти гнучкої

  системи доступу та мають певні обмеження.

 

 

Системи контролю доступу (СКД)

Системи контролю доступу (СКД) – це ефективне рішення для управління доступом на приватну територію, територію підприємства, офісу, або локального обмеження доступу співробітників в різні зони.

У ролі механізмів, які здійснюють контроль доступу, виступають електромеханічні замки та засувки, а також магнітні замки. Ключами в цьому випадку виступати магнітні картки, електронні ключі, радіобрелки.

 

Більш просунуті системи контролю доступу дозволяють виводити графічні плани приміщень, що охороняються, та точки доступу (двері, ворота). Дивлячись на зображення комп’ютерного монітора співробітники охорони можуть знати, яка особа, де перебуває, і, в якому стані знаходяться двері (відкриті/закриті).

Для різних завдань система контролю доступу відрізняються як масштабом, так і кількістю рівнів доступу, ступенем автоматизації. Існує цілий ряд різних побудов організації СКД (часто застосовується дещо інший термін – СКУД, тобто система контролю за управлінням доступом).

 

Принцип роботи СКД

Робота системи контролю доступу заснована на проведенні ідентифікації будь-якого співробітника організації з допомогою його особистого ідентифікатора, що представляє собою магнітну картку.Передача інформації з ідентифікатора в систему може здійснюватися або контактним способом, або за допомогою безконтактної проксіміті карти з вбудованим чіпом.

На ідентифікатор заноситься інформація про її власника, прізвище, ім’я, по батькові, посада, яку займає в структурі, а також індивідуальний код, який зчитується пристроями блокування дверей. Кожному з таких кодів в системі контролю відповідає певна схема доступу до різних секторах та приміщень будівлі.

Відповідно, кожен співробітник може за допомогою свого коду відкривати тільки ті двері, до яких у нього організований доступ. Можлива організація доступу і за часом, в певні години. Наприклад, частина працівників буде мати можливість доступу до робочих приміщень тільки в робочі дні та в робочий час, а в інших доступ буде цілодобовим.

У реальності, процес виглядає наступним чином, працівник організації, підходячи до точки доступу, прикладає свій ідентифікатор до пристрою зчитування. Система звіряє відповідність коду ідентифікатора з базою даних і залежно від наявності доступу відкриває або блокує йому прохід. Одночасно інформація про працівника і його фотографія з’являється на екрані монітора співробітника служби охорони, який може її зіставити з реальним виглядом працівника і при її невідповідності блокувати доступ в ручну. Таким чином, якщо працівник спробує скористатися не своїм ідентифікатором, він буде затриманий охороною.

Систему контролю доступу можна встановити у всіх ключових точках будівлі, це входи в будівлю, ліфтові майданчики, доступ на окремий поверх і деякі важливі приміщення.

 

 

Які переваги дає СКД:

 

  • Не дозволяє прохід до будівлі особам, які не мають на це право.
     
  • Дозволяє вводити і оперативно змінювати рівень доступу працівників організації в різні сектори іприміщення.
     
  • Дозволяє легко вести облік статистики проходів через кожен пункт доступу зі збереженням інформації про час проходу і про особу, яка здійснила прохід. Це дозволяє формувати достовірний звіт про дотримання працівниками графіка робочого часу з фіксацією запізнень на роботу або передчасного виходу з неї, наявності прогулів і часу перебування поза будинком у службових завданнях в робочий час.
     
  • Дозволяє значно підвищити безпеку в будівлі, оскільки система фіксує спроби несанкціонованого доступу і повідомляє про них на пульт охорони.

Дізнатися подробиці

 

Оферта

 
Для Вашої безпеки та охорони майна ми можемо У Львові встановити: сигналізацію, відеокамери, відеонагляд, системи безпеки, підключити до пульта охорони.
Якщо Вам треба встановити у Львові камери нагляду, домофон, системи відеонагляду ми зробимо все це у найкоротший термін та з гарантією на виконані роботи.
Монтаж сигналізації ми проводимо не тільки у Львові а і у Львівський області.

 

Місія

 
Наша місія - забезпечення безпеки людей за допомогою сучасних технічних пристроїв. Для втілення цієї місії команда професіоналів фірми «Захист» займається розробкою і установкою систем безпеки на об'єктах будь-якої складності.
Довірте власну безпеку фахівцям, не ризикуйте життям своїх родин і рідних. Нехай монтаж сигналізації та інших систем проводять фахівці, а Ви тільки насолоджуйтеся безпекою.

Меморандум

 

На сьогоднішній день згідно даних МВС у Львові та Львівській області кожної доби скоюється понад 30 крадіжок, як з приватних помешкань громадян так і з об'єктів різних форм власності. На превеликий жаль такі дані заставляють насторожитись та задуматись кожного небайдужого громадянина, який дбає про своє майно та дорожить ним.

Як вберегти своє майно? Як правильно захистити те, що накопичувалося роками від чужих посягань? Відповідь на ці питання Вам пропонує наша фірма, що займається монтажем систем безпеки.