Довірте власну безпеку фахівцям.

Наша місія - забезпечення безпеки людей за допомогою сучасних технічних пристроїв.

Cучасні системи відеонагляду.

Встановлення відеонагляду для різноманітних обєктів.

Не ризикуйте життям своїх родин і рідних.

Забезпечення Вашої безпеки за допомогою сучасних технологій.

Ми на варті Вашої безпеки.

Встановити домофон у Львові та Області

 

Домофон, як система безпеки

 

Як вибрати домофон?

 

Як правило, більшість людей що бажають встановити в своїй квартирі, будинку або офісі домофон, мають дуже поверхневі уявлення про цей досить простий пристрій. Для того, щоб допомогти Вам розібратися в домофонних системах і зробити правильний вибір, ми вирішили написати дану статтю. Ви так само можете отримати вичерпну консультацію наших менеджерів подзвонивши нам.

Отже, почнемо  з визначення пристрою домофон:

Домофон - це електронний аудіопереговорний пристрій з можливістю відеоварифікації (відеодомофон) або без неї (аудіодомофон).  З тієї миті, як ціна відеодомофона стала доступнішою, аудіодомофони перейшли до розряду малобюджетних рішень і використовуються як правило в системах багатоабонентських домофонів для закриття під'їздів житлових будинків. Власне з цієї причини тут описуватимуться лише відеодомофони.

 

Домофонна система

 

Домофонна система складається як мінімум з двох пристроїв:

 

 • монітора, який встановлюється усередині приміщення
 • панелі виклику, яка встановлюється зовні біля входу

 

Панель виклику

Панель виклику, окрім функції виклику, виконує функцію переговорного пристрою, а також, саме в панелі вбудована відеокамера, зображення з якої відображається на моніторі. Ще одна функція домофона, яка використовується не завжди, але реалізована саме в панелі виклику, - це управління замком. У панелі вбудовано реле, за допомогою якого відбувається відкриття електромеханічного замка при натисненні відповідної кнопки на домофоні.

З характеристик панелі можна перерахувати наступні:

 

 • матеріал корпусу може бути метал або пластмаса. Якщо вам потрібна антивандальна панель, її корпус має бути металевим
 • за типом монтажу бувають накладного і вбудовуваного типу
 • регулювання напряму огляду відеокамери. Інколи необхідне що б камера дивилася не суворо перпендикулярно поверхні на яку вона встановлена, а під якимсь невеликим кутом у бік входу.
 • кут огляду відеокамери. При куті 72° Ви на моніторі бачитимете максимальний простір перед панеллю, при куті 55° Ви бачитимете менший простір проте обличчя людини що стоїть перед панеллю буде більше.
 •  ІЧ підсвічування. Інфрачервоне випромінювання не сприймається людським оком, чого не скажеш про чорно-білу відеокамеру, вона досить добре бачить в ІЧ діапазоні. Вбудовані в панель ІЧ світлодіоди можуть добре освітити об'єкт на відстані до 1 м, що дає можливість розглянути обличчя людини на відстані 1м від панелі навіть в повній темноті.

 

Монітори відеодомофона

 

Монітори відеодомофона в першу чергу розрізняються за типом відеозображення на чорно-білі і кольорові.

Далі моделі відрізняються одина від одної по функціональності:

 

 • кількість каналів для підключення панелей виклику. Найбільш поширені конфігурації 1 і 2-х канальні монітори, проте, є моделі домофонов з чотирма (ч-б Dpv-4pb4 і кольоровий Cdv-71be) і навіть з шістьма відеоканалами - Gardi Lux. Одного каналу як правило досить, другий може знадобиться якщо у вас два входи, а навіщо більше??? Річ у тому, що інколи замість панелі виклику до відеодомофону підключають звичайну відеокамеру, яку встановлюють таким чином, що її не було видно, і у випадку якщо панель хтось закриє рукою, або вам просто необхідний додатковий огляд майданчика, Ви можете скористатися цією камерою перемикнувши на домофоні канал для перегляду
   
 • блок відеопам'яті, який може бути вбудований в домофон або підключатися як окремий пристрій. Блок пам'яті виконує функцію цифрового фотоапарата, який фотографує людину відразу після натиснення кнопки виклику на панелі, також надається можливість ручного управління. Дуже корисна функція, оскільки Ви завжди зможете взнати, хто до Вас приходив у Вашу відсутність
   
 • паралельне підключення декількох моніторів або додаткової аудіотрубки. Корисна функція в тому випадку, якщо необхідно встановити додатковий монітор або аудіотрубку на другому поверсі або в віддаленій кімнаті. Наявність цієї функції також надає можливість внутрішнього аудіозв'язку між домофонами або домофоном і аудіотрубкою
   
 • за типом монтажу монітори бувають накладного і вбудовуваного типу. Домофони чорно-білого зображення бувають лише накладного типу, а ось кольорові бувають, як накладного, так і вбудовуваного типу.

На даний момент, коли звичайні квартирні дзвінки відходять у минуле відеодомофони – це високотехнологічна альтернатива та спрощення Ваших повсякденних дій.

Дізнатися подробиці

 

Оферта

 
Для Вашої безпеки та охорони майна ми можемо У Львові встановити: сигналізацію, відеокамери, відеонагляд, системи безпеки, підключити до пульта охорони.
Якщо Вам треба встановити у Львові камери нагляду, домофон, системи відеонагляду ми зробимо все це у найкоротший термін та з гарантією на виконані роботи.
Монтаж сигналізації ми проводимо не тільки у Львові а і у Львівський області.

 

Місія

 
Наша місія - забезпечення безпеки людей за допомогою сучасних технічних пристроїв. Для втілення цієї місії команда професіоналів фірми «Захист» займається розробкою і установкою систем безпеки на об'єктах будь-якої складності.
Довірте власну безпеку фахівцям, не ризикуйте життям своїх родин і рідних. Нехай монтаж сигналізації та інших систем проводять фахівці, а Ви тільки насолоджуйтеся безпекою.

Меморандум

 

На сьогоднішній день згідно даних МВС у Львові та Львівській області кожної доби скоюється понад 30 крадіжок, як з приватних помешкань громадян так і з об'єктів різних форм власності. На превеликий жаль такі дані заставляють насторожитись та задуматись кожного небайдужого громадянина, який дбає про своє майно та дорожить ним.

Як вберегти своє майно? Як правильно захистити те, що накопичувалося роками від чужих посягань? Відповідь на ці питання Вам пропонує наша фірма, що займається монтажем систем безпеки.