Довірте власну безпеку фахівцям.

Наша місія - забезпечення безпеки людей за допомогою сучасних технічних пристроїв.

Cучасні системи відеонагляду.

Встановлення відеонагляду для різноманітних обєктів.

Не ризикуйте життям своїх родин і рідних.

Забезпечення Вашої безпеки за допомогою сучасних технологій.

Ми на варті Вашої безпеки.

Встановити відеоспостереження у Львові та Області

 

Відеоспостереження чи відеонагляд - необхідні частини комплексної системи безпеки.

Відеоспостереження (відеонагляд) є одним з основних складових елементів

комплексної системи безпеки. Саме відеоспостереження (відеонагляд) на сьогоднішній день вважається найбільш ефективним методом захисту приватної власності від протиправних дій. Це пов'язано з тим, що відеоспостереження  (відеонагляд) не тільки сповіщає про факт проникнення на територію, що охороняється, але і дає можливість співробітникам служби безпеки одержати найбільш повну інформацію про зловмисників. Крім того, сучасне цифрове відеоспостереження дозволяє записати всю інформацію на цифрові носії, які потім можуть бути використані як докази провини злочинців.

 

В даний час, встановлення систем відеоспостереження (відеонагляд) користується величезною популярністю. Багато компаній, організації, та й прості приватні люди використовують відеоспостереження (відеонагляд) з метою безперервного відеоконтролю території офісів, складів, житлових приміщень і т.д.

Встановивши відеоспостереження у себе вдома, ви в будь-який момент зможете дізнатися в режимі реального часу, що в даний момент відбувається у вашій квартирі або на дачі.

Відеоспостереження (відеонагляд) дозволить відчути повний спокій і впевненість у тому, що ваші приватні володіння знаходяться під надійним і безперервним контролем відеокамер, які зможуть в будь-який момент повідомити про виниклу небезпеку.

У сьогоднішній ситуації дуже важливо бути в безпеці. Відеоспостереження (відеонагляд), це той елемент безпеки, який допоможе вам контролювати більшою мірою Ваше оточення. Відеоспостереження (відеонагляд) це не ваш захисник, це ваш помічник, головне завдання якого інформація, її збір, збереження, а також передача на необхідну відстань. Відеоспостереження (відеонагляд)  може бути як явним, так і прихованим. Сьогоднішні технології дозволяють здійснювати відеоспостереження в найнеймовірніших місцях, передаючи зображення на неймовірні дистанції.

 

Складові частини відеоспстереження

Відеоспостереження (відеонагляд) складається з камер, записуючого пристрою, а також живлення для камер, що важливо і про що дуже часто забувають покупці. Якщо говорити про приховане відеоспостереження, то момент живлення теж присутній,  яке б приховане відеоспостереження не було про нього завжди потрібно думати заздалегідь, оскільки шнури і блок живлення треба розташувати так, що б не порушити ефект прихованості. Також потрібно не забувати що відеоспостереження включає такий елемент як кабелі, які з'єднують камери і пристрій запису.
Практика показує, що відеоспостереження (відеонагляд) краще і якісніше тоді, коли на кожну камеру йде окремо коаксіальний кабель, на відео, і ШВВП на живлення. Але все звичайно залежить від ситуації, іноді вигідніше і дешевше прокласти виту пару і заощадити час і гроші замовника. Відеоспостереження (відеонагляд) також включає в себе третій важливий компонент, - це пристрій запису. Пристрій запису це «мотор», без якого відеоспостереження просто не зможе здійснюватися. Отже, відеоспостереження також включає запис.

 

 

Класифікація за типом пристрою запису

Пристрої запису бувають різні, але всі вони поділяються на два види, це комп'ютерне відеоспостереження (відеонагляд) та відеоспостереження за допомогою ДВР-а. ДВР-це пристрій, який створено спеціально під відеоспостереження і іноді включає інші функції такі як сигналізація, оповіщення і т.д. Комп'ютерне відеоспостереження складається з комп'ютера і спеціальної плати, яка називається плата відеозахоплення.

 

Поділ за місцем встановлення

Відеоспостереження (відеонагляд) поділяється на внутрішнє та зовнішнє. Відеокамери для зовнішнього спостереження на порядок вимогливіші від відеокамер для внутрішнього спостереження, оскільки вони завжди попадають під вплив ряду факторів (вологість, пилюка, дощ, вандали і т.д.), що сприяють на їх надійну роботу.

 

Де і чому необхідніо відеоспостереження

Відеоспостереження (відеонагляд) необхідно кожній установі, адже це не секрет, що навіть палиця, і та раз на рік стріляє, ось тільки поки що це ніхто точно не довів. Напевне тому, що не поставив відеоспостереження (відеонагляд) , що набагато б полегшило життя зафіксувавши деякі дані на жорсткий диск. Відеоспостереження також необхідно там, де працює велика кількість людей, не кажучи вже про ті місця, куди приходить велика кількість відвідувачів. Дуже багато часу вам заощадить відеоспостереження (відеонагляд), якщо його розмістити в правильних місцях.

Відеоспостереження (відеонагляд) може передаватися на великі відстані. Якщо ви бізнесмен, керуючий або Вас цікавить, що робиться у Вашому помешканні у Вашу відсутність, Вам необхідно встановити відеоспостереження, підключивши його до інтернету, і з будь-якої точки світу де є інтернет, ви зможете спостерігати за тим, що відбувається у вас на підприємстві, офісі, у вашому будинку чи квартирі.

Контроль завжди необхідний, а хороший контроль необхідний як повітря, саме з цього відеоспостереження (відеонагляд) таке необхідне на сьогоднішній час. Навіть на державному рівні вже дуже давно ввели таку практику, адже всім зрозуміло, що все добре лише там, де є хороший контроль подій, що відбуваються.

  • Саме з цього, дзвоніть прямо зараз і встановіть відеоспостереження (відеонагляд) там, де все у вас тепер буде під контролем.
  • Відеоспостереження (відеонагляд) полегшить вам життя.
  • Відеоспостереження (відеонагляд) це ваш помічник.
  • Встановлюйте відеоспостереження  (відеонагляд) прямо зараз.

Дізнатися подробиці

 

Оферта

 
Для Вашої безпеки та охорони майна ми можемо У Львові встановити: сигналізацію, відеокамери, відеонагляд, системи безпеки, підключити до пульта охорони.
Якщо Вам треба встановити у Львові камери нагляду, домофон, системи відеонагляду ми зробимо все це у найкоротший термін та з гарантією на виконані роботи.
Монтаж сигналізації ми проводимо не тільки у Львові а і у Львівський області.

 

Місія

 
Наша місія - забезпечення безпеки людей за допомогою сучасних технічних пристроїв. Для втілення цієї місії команда професіоналів фірми «Захист» займається розробкою і установкою систем безпеки на об'єктах будь-якої складності.
Довірте власну безпеку фахівцям, не ризикуйте життям своїх родин і рідних. Нехай монтаж сигналізації та інших систем проводять фахівці, а Ви тільки насолоджуйтеся безпекою.

Меморандум

 

На сьогоднішній день згідно даних МВС у Львові та Львівській області кожної доби скоюється понад 30 крадіжок, як з приватних помешкань громадян так і з об'єктів різних форм власності. На превеликий жаль такі дані заставляють насторожитись та задуматись кожного небайдужого громадянина, який дбає про своє майно та дорожить ним.

Як вберегти своє майно? Як правильно захистити те, що накопичувалося роками від чужих посягань? Відповідь на ці питання Вам пропонує наша фірма, що займається монтажем систем безпеки.